Cabify - Enjoy the ride

Navigasyon Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 7,1 MB
  • Version 7.1.10
  • Dil Türkçe
  • Firma Cabify
Cabify mobil uygulamasını Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz.

Özel bir şoförünüz olsun isterseniz Cabify mobil uygulamasına ücret ödemeden sahip olmanız yeterli olacaktır. Uygulamayı Android cep telefonunuza ücret ödemeden indirin. Seyahatleriniz Cabify uygulaması her an yanınızda olacaktır. Uygulamayı açın ve ihtiyacınız olduğunda istediğiniz zaman bir Cabify sipariş edin, nerede olursanız olun aracınız ayağınıza kadar gelsin. 

Kaybolma derdine son verin. Güven içerisinde yolculuk yapmak isterseniz Cabify mobil uygulaması içerisinde size eşlik edecek olan şoförü bulun. Aracınızda ve sürücünüzde bilgi alın ve yolculuğu gerçek zamanlı olarak izleyin. Güvenlik sisteminin üst düzey olması sebebiyle yolcular tarafından kabul görülen ve sevilen bir uygulama olmaya hak kazanmıştır. 

Yolculuk esnasında arabada çalacak olan müzik veya araba sıcaklığı gibi yolculuk tercihleri arasında seçim yapabilirsiniz. Kredi, banka kartınız veya PayPal, uygulama yoluyla otomatik olarak ücretlendirilir. Yanınızda para bulundurmanız gerek yok. Uygulama daha şimdiden sevilerek kullanılmaya başlanmıştır. Sizde denemek için Android cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabilir ve güvenle seyahat edebilirsiniz. 

 

Cabify - Enjoy the ride indir
DİĞER SÜRÜMLER